چهارشنبه, 5 مهر 1402
مشروح خبر :: برگزاری نشست تخصصی مدیران حراست صنعت آب کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

برگزاری نشست تخصصی مدیران حراست صنعت آب کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

نشست تخصصی مدیران حراست صنعت آب کشور به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران ، علی بهمنش، مدیر کل حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران، در این نشست بر اقدام آگاهانه، منصفانه، مستند و بی طرف تاکید نمود و نقش مهم حراست در حکمرانی امور آب و کمک به افزایش امنیت را با توجه به اینکه حوزه آب از اولویت های اول کشور است، یادآور شد.
میکائیل حسینی، معاون حفاظت پرسنلی مرکز حراست وزارت نیرو نیز انسجام درونی و اشرافیت سازمانی بالا را از ویژگی‌های حراست وزارت نیرو عنوان نمود.
در این نشست همچنین سید عبداللهی، رئیس حراست کل استان نیز با تاکید بر صیانت نیروی انسانی سازمان، اهمیت پیشگیری از آسیب ها و آگاهی بخشی و هشداردهی، نظارت و اشرافیت بر گلوگاه های فساد و اصلاح فرایندها را با توجه به کم هزینه بودن پیشگیری مورد تاکید قرار داد.
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی نیز با توجه به اینکه موضوع آب از اهمیت اجتماعی، سیاسی، امنیت، معیشتی برخوردار است، رسیدن به اهداف سازمانی را مستلزم ایجاد فضایی توأم با آرامش و به دور از آسیب ها و مسائل اجتماعی قلمداد نمود و در این زمینه مدیریت خوب و همت و غیرت مضاعف در حل مشکلات تاکید نمود.
 یوسف غفارزاده ضمن قدردانی از عملکرد شایسته حراست این شرکت، عدم قطعی آب در تبریز در شرایط پیک مصرف در سال گذشته و سال جاری را مرهون تلاش مضاعف همکاران و هوشیاری در حراست این شرکت دانست.
در این نشست همچنین از مدیران برتر حراست شرکت های آب منطقه ای کشور قدردانی شد و جمال الدین صمصامی از شرکت آب منطقه ای اصفهان؛  حسین بندرعباس غلامی، مدیر حراست شرکت آب منطقه ای هرمزگان؛ محمد باقر رشاد، مدیر حراست شرکت آب منطقه ای قم و مهندس محرم زارعی مدیر حراست شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی مورد تقدیر قرار گرفتند.

کد خبر: 61671
  تاریخ خبر : 1401/05/25
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/05/25
 کاربر روابط عمومی
 436