دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403
مشروح خبر :: هدف دولت از سفرهای استانی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است

وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان فریدن:

هدف دولت از سفرهای استانی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است

وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان فریدن گفت: فلسفه وجودی سفرهای استانی رییس‌جمهور و هیئت دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است.

 به گزارش خبرگزاری آب ایران،بعد از ظهر امروز پنجشنبه "علی اکبر محرابیان" وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان فریدن که با حضور فرماندار این شهرستان، امام جمعه، دادستان و نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان برگزار شد، با تاکید بر اینکه پروژه‌های عدیده‌ای در کشور مسکوت و ناتمام مانده است، گفت: مهمترین هدف سفرهای استانی شناسایی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و دولت سیزدهم در حد توان، امکانات و قوانین، در تکمیل پروژه‌های ناتمام مصمم است.

محرابیان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای شهرستان فریدن، اظهار کرد: هدف دیگر برگزاری سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت دیدار چهره به چهره و ملاقات با مردم است تا بتوان با گفتگوی مستقیم در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.
وزیر نیرو با اشاره به اینکه از صبح امروز تاکنون در جریان مسائل بیش از ۲۰۰ کشاورز قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: دیدار بی‌واسطه با مردم این فرصت را فراهم می‌کند که در جریان تمام امور قرار گیریم و در تصمیم‌گیری از نظرات مردم بهره‌مند شویم.
گفتنی است، وزیر نیرو در جریان سفر به شهرستان فریدن با خانواده شهدا دیدار کرد. وی با حضور در منزل شهید «غلامرضا نجاری» با خانواده وی دیدار کرد.
فراهم‌سازی زمینه‌ای برای اشتغال جوانان و رفع مشکل بیکاری، مهم‌ترین خواسته مادر شهید نجاری از نماینده ویژه رئیس‌جمهور بود.
وزیر نیرو در ادامه با حضور در منزل شهید «مصطفی باباییان»، با حاج‌عزیز باباییان پدر این شهید دیدار و از وی تقدیر کرد.
در این دیدار محمدتقی شیخ‌سلیمانی، یکی از جانبازان و آزادگان شهرستان فریدن نیز حضور داشت.
علاوه بر این وزیر نیرو با حضور بر مزار شهدای گمنام شهرستان فریدن، با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

کد خبر: 60448
  تاریخ خبر : 1401/03/26
 مهتاب علی بخشی
 563