دوشنبه, 6 تیر 1401
مشروح خبر :: نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق آذربایجان غربی برگزار شد

همزمان با سفر رییس‌جمهور به استان آذربایجان غربی؛

نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق آذربایجان غربی برگزار شد

همزمان با حضور حجت الاسلام رئیسی در استان آذربایجان غربی، نشست شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان با حضور محمد جوانبخت معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، احمد حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو و مریم کارگر نجفی مشاور وزیر نیرو و مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد و مدیران صنعت آب و برق استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری آب ایران ،در این نشست احمد حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو ضمن تاکید بر هماهنگی بین صنعت آب و برق استان گفت: برگزاری منظم جلسات انسجام بخشی و انسجام تصمیمات صنعت آب و برق موجب سهولت کارها و خدمات رسانی هرچه بیشتر و مهمتر از همه رضایت مردم خواهد بود.
وی افزود: طی ۹ ماه گذشته بیش از ۶ هزار مگاوات برق تولید شده و زمستانی بدون خاموشی را گذراندیم که موجب عدم رهاسازی آب سدها و ذخیره آب برای فصول گرمتر سال شد که این نشان از اهداف خوب و بزرگ وزارت نیرو دارد.
در ادامه محمد جوانبخت معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قبول مسئولیت در وزارت نیرو وظیفه‌ای خطیر است، چرا که آب و برق جزو مولفه‌های اساسی مردم و رفاه آنها بوده که لازم است مدیران این بخش‌ها اهتمام بیشتری در اتمام پروژه‌ها و بهره برداری هرچه سریع از پروژه‌های اجرایی داشته باشند.
وی افزود: آنچه هدف دولت است با سخت کوشی و تلاش مدیران مسائل و مشکلات حل شده و چالش‌های پیش روی طرح‌ها هموار و این طرح‌ها و پروژه‌ها ساماندهی و به مرحله اجرایی برسند.
در این نشست مدیران صنعت آب و برق استان ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌ها و برنامه‌های خود به بیان چالش‌ها و مشکلات حوزه عملکردشان پرداخته و خواستار تخصیص اعتبارات جهت اتمام پروژه‌ها و بهره برداری جهت خدمت رسانی هرچه بهتر شدند.

کد خبر: 59828
  تاریخ خبر : 1401/02/30
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/02/30
 مهتاب علی بخشی
 395