دوشنبه, 6 تیر 1401
مشروح خبر :: پیام تبریک وزیرنیرو به مناسبت رو ز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک وزیرنیرو به مناسبت رو ز ارتباطات و روابط عمومی

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در پیامی 27 اردیبهشت‌ماه روز ارتباطات و روابط ‌عمومی را به تمامی تلاشگران و فعالان عرصه صنعت آب و برق تبریک گفت.

 به گزارش خبرگزاری آب ایران ، متن کامل پیام"علی‌اکبر محرابیان" به شرح زیر است

​فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز «روابط عمومی و ارتباطات» فرصت مغتنمی است تا ضمن تبریک به مجموعه همکاران روابط عمومی‌های صنعت آب و برق، ماموریت و رسالت مهم این حوزه مورد تاکید قرار گیرد.
رجای واثق دارم در سنگر مهم جهاد تبیین عملکرد صنعت آب و برق‌، بتوانید با تلاشی موثر، علمی و متعهدانه تصویرگر تلاش خدمتگزاران مردم در این عرصه مهم باشید و به عنوان پلی میان مدیران صنعت آب و برق کشور و مردم، نقشی پررنگ تر از قبل ایفا کنید.
مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور در این مقطع حساس و تاریخی باید با برنامه ریزی دقیق، علمی و هنرمندانه ضمن انتقال به‌موقع و دلسوزانه مطالبات مردم به مدیران و انعکاس خدمات دولت به صورت شفاف و صادقانه برای مردم، در مدیریت مصرف آب و برق که مهم‌ترین ماموریت  این حوزه است، کوشا باشند.
اینجانب اعتقاد راسخ دارم در فضای کنونی که جنگ رسانه‌ای در عرصه ارتباطات اجتماعی نقشی تعیین کننده دارد، تلاش هنرمندانه و متعهدانه برای انعکاس درست، دقیق و به موقع  فعالیت‌های فنی و مهندسی صورت گرفته در مسیر خدمت به مردم، آثاری قوی‌تر از این فعالیت‌ها دارد و بر این اساس وظایف همکاران روابط عمومی در این عرصه و در این مقطع حساس بسیار سنگین و تعیین کننده است‌.
از درگاه خداوند متعال برای همه برادران و خواهران ارجمند که باید آینه‌دار صنعت مهم آب و برق کشور باشند، آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 

کد خبر: 59774
  تاریخ خبر : 1401/02/27
  آخرین به‌روزرسانی : 1401/02/27
 مهتاب علی بخشی
 217