شنبه, 31 اردیبهشت 1401
مشروح خبر :: جلسه هم اندیشی شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان گیلان برگزار شد

با حضور معاون حقوقی ، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو ؛

جلسه هم اندیشی شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان گیلان برگزار شد

طی نشستی با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت نیرو و مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق گیلان پیرامون چالش های استان در حوزه آب وبرق بحث و گفتگو شد .

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، در این نشست  احمد حیدری معاون حقوقی ،  پشتیبانی  و مجلس وزارت نیرو، شهرابی مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو ، جهانیان معاون مدیرکل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد وزارت نیرو حضور داشتند و علاوه بر استماع نظرات حاضرین به ارائه مطالبی درخصوص برنامه ها و اهداف وزارت نیرو و همچنین سفر هیئت دولت به استان پرداختند.

حیدری معاون حقوقی و پشتیبانی وزارت نیرو تاکید کرد: مهمترین مسئله ای که در حاضر باید نقشه راه کشور باشد این است که بر اساس منویات مقام معظم رهبری موانع تولید را برداریم و رونق تولید و  اقتصادی ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از چالشهای مهم کشور  افزایش تولید و استفاده درست از شرایط موجود است، افزود : با توجه به اهمیت و جایگاه برق و آب در زندگی آحاد جامعه ، استفاده از روشهای جدید جهت رفع مشکلات مردم الزامی است.

حیدری با تاکید بر اینکه از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید به نفع مردم استفاده کنیم افزود : تمام مدیران باید تلاش کنند هفته ای یک یا دوبار با مردم ملاقات داشته باشند و از مشکلات آنها مطلع شوند و خدمات خود را به نحو احسن به آنها ارایه کنند ، زیرا مردم ما به خدمت صادقانه و به روز نیاز دارند .

 وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ها باید بر کاستن تنش های آبی در کل کشور باشد ، به ظرفیت های آبی استان گیلان اشاره کرد و افزود: با استفاده از پتانسیل استان ساحلی گیلان می توانیم بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد کنیم.

شایان ذکر است در این جلسه وحید خرّمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت منابع آب استان گیلان در بخش های مختلف به برخی چالش های منابع آب استان پرداخت .

کد خبر: 57604
  تاریخ خبر : 1400/11/08
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/11/08
 مهتاب علی بخشی
 137