شنبه, 29 مرداد 1401
مشروح خبر :: انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور

انتصاب مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور

طی حکمی از سوی مشاور وزیر و مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور منصوب گردید.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ، در متن این حکم که به امضاء علی اکبر کاظمی مشاور وزیر و مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو رسیده، آمده است:
داشتن سند جامع استراتژی هر بخش با نگاه به اسناد بالادستی وزارت نیرو می تواند نقشه راهی برای تحقق اهداف کلان ترسیم نماید. داشتن چشم انداز برای حوزه روابط عمومی که به عنوان یکی از بخش های پیشران در وزارت نیرو برای تحقق اهداف می باشد، از الزاماتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. لذا برای اجرای آن در نظر است کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی بخش آب و برق تشکیل شود.
با توجه به تجربیات و دانش آقای فراس خواجوی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، ایشان به عنوان عضو کمیته تدوین استراتژی های روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور منصوب می شوند.

 

کد خبر: 56295
  تاریخ خبر : 1400/09/09
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/09/09
 خواجوی
 199