شنبه, 29 مرداد 1401
مشروح خبر :: کاظم جم به سمت دبیر کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی حوزه آب وزارت نیرو منصوب شد

با حکم مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو

کاظم جم به سمت دبیر کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی حوزه آب وزارت نیرو منصوب شد

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی به سمت دبیر کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی حوزه آب وزارت نیرو منصوب شد.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،پس از استقرار تیم جدید در روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، اهمیت مطالعات اجتماعی، اطلاع‌یابی و اطلاع‌رسانی در حوزه روابط عمومی و ارتباط با مردم و اقناع مخاطبان مورد توجه ویژه قرار گرفت و کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی به عنوان پیشران این حوزه با طراحی "علی اکبر کاظمی" مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی، علی اکبر کاظمی پس از طراحی این کمیته طی حکمی "کاظم جم" مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی را به سمت دبیر کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی حوزه آب منصوب کرد.
در این حکم آمده است: با عنایت به سوابق ارزشمند و تجربیات جنابعالی در حوزه اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی، به سمت دبیر کمیته تدوین استراتژی‌های روابط عمومی حوزه آب منصوب می‌شوید. مشاور وزیر نیرو در این حکم اظهار امیدواری کرده است که با همکاری مفید و موثر مهندس "کاظم جم" در راستای اعتلای اهداف کمیته گام‌های مهمی برداشته شود.
شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی سابقه‌ای 10 ساله در تدوین استراتژی‌های روابط عمومی دارد و روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی تحت مدیریت مهندس "کاظم جم" در سال 1400 به عنوان روابط عمومی برتر وزارت نیرو انتخاب شد. پیش از آن نیز این روابط عمومی مقام‌های برتر در میان روابط عمومی‌های وزارت نیرو را کسب کرده بود.

کد خبر: 56216
  تاریخ خبر : 1400/09/09
 علی بخشی
 608