دوشنبه, 15 آذر 1400
مشروح خبر :: تخریب یک سازه در حریم خط انتقال آب شرب لوارک-سوهانک

تخریب یک سازه در حریم خط انتقال آب شرب لوارک-سوهانک

مدیر بهره برداری از سد و نیروگاه لتیان و کلان از رفع تصرف سازه غیر مجاز در حریم انتقال آب شرب لوارک - سوهانک به مساحت حدود 23 متر مربع، با دستور دادستان نظامی شهرستان لواسانات، خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران،  "علیرضا ارسطویی"  با اعلام مطلب فوق، تصریح کرد: با تلاش و پیگیری های مستمر دفتر حقوقی و مامورین گشت و بازرسی امور بهرهبرداری و نگهداری سد و نیروگاه لتیان، یک فقره سازه غیر مجاز در حریم خط انتقال آب شرب لوارک-سوهانک، پس از چند سال پیگیری تخریب و از ید افراد سودجو خارج گردید.

وی با بیان اینکه این عملیات با دستور دادستان نظامی و با حضور نمایندگان امور بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه لتیان دفتر حقوقی و پادگان جواد الائمه (ع) لواسانات انجام گرفت، اظهار کرد: این سازه غیر مجاز شامل دفتر اداری یک سنگ فروشی بود که بخشی از آن در حریم خط جنوبی انتقال آب شرب لوارک –سوهانک واقع شده و مشکلاتی را برای انتقال آب از این محدوده به وجود آورده بود.

ارسطویی با اشاره به اینکه با انجام این عملیات مساحتی در حدود 23 متر مربع از محدوده ذکر شده رفع تصرف گردید، خاطر نشان کرد: هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور جرم محسوب می شود و امور بهره برداری از سد و نیروگاه لتیان، مطابق قانون با متخلفین برخورد جدی خواهد کرد.

کد خبر: 55479
  تاریخ خبر : 1400/08/03
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/08/03
 شیخ الاسلامی
 53