دوشنبه, 15 آذر 1400
مشروح خبر :: عملیات اجرایی طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در مشگین شهر

عملیات اجرایی طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در مشگین شهر

در جلسه مشترکی با حضور نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در شهرستان مشگین شهر و نمایندگان بانک توسعه تعاون استان روند عملیات اجرایی این طرح بررسی و نسبت به تسریع در فعالیت ها در جبهه های مختلف کاری تاکید شد.

 به  گزارش شبکه خبری آب ایران ، نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در این جلسه با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت طرح در جبهه های مختلف کاری عنوان کرد: خوشبختانه همکاری بسیار خوبی بین شرکت آب منطقه ای اردبیل و بانک توسعه تعاون استان وجود دارد و طرح مذکور در جبهه های مختلف کاری در حال انجام است.

 علیرضا معتمدی ضمن قدردانی از مساعدت های بانک توسعه تعاون در تسریع پرداخت های صورت وضعیت های پروژه و به تبع آن تداوم عملیات اجرایی اعلام نمود: با تسریع در پرداخت مطالبات پیمانکار بلافاصله مصالح مورد نیاز عملیات ساختمانی ایستگاه های پمپاژ شبکه آبیاری سبلان از جمله مابقی لوله های پلی اتیلن و ساندویچ پانل سقف ایستگاهها خریداری شده و به زودی وارد کارگاه خواهند شد.

لطیفی مدیر شعبه بانک توسعه تعاون اردبیل با حضور در کارگاه اجرایی تکمیل شبکه آبیاری سبلان، ضمن ارزیابی وضعیت عملیات اجرایی انجام شده و فعالیت های مختلف در حال انجام و برنامه های آتی، از تلاشها و هماهنگی های در دست انجام از طرف بانک توسعه تعاون برای تسریع در فرآیند پرداخت های صورت وضعیت های پیمانکار خبر داد.

 

 

کد خبر: 55157
  تاریخ خبر : 1400/07/18
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/18
 رئیس اداره روابط عمومی
 74