شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: بررسی برنامه ها و اقدامات ساماندهی و لایروبی رودخانه های سطح استان اردبیل

بررسی برنامه ها و اقدامات ساماندهی و لایروبی رودخانه های سطح استان اردبیل

شانزدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران ،در این جلسه که بصورت مجازی بین 15 نقطه در ستاد و شهرستانها از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی برگزار شد، برنامه ها و اقدامات ساماندهی و لایروبی رودخانه های سطح استان و همچنین عملکرد مستندسازی مدیریت خشکسالی استان بررسی شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در این جلسه گفت: برنامه ها و اقدامات انجام یافته در جهت ساماندهی و لایروبی رودخانه ها در سطح استان مثبت بوده و بایستی تمامی مدیران شهرستانی با بهره گیری از ظرفیت های موجود بویژه نیروهای گشت و بازرسی منابع آب در جهت حفاظت و صیانت و همچنین بهره برداری بهینه از پتانسیل رودخانه های استان گام بردارند.

 عباس جنگی مرنی افزود: مدیریت خشکسالی سال آبی 1399-1400 بسیار سخت و طاقت فرسا بود لیکن با مشارکت و بسیج تمامی واحدهای ستادی و شهرستانی، خشکسالی اتفاق افتاده با کمترین تبعات و تعارضات اجتماعی مدیریت گردد و با اولویت تامین آب شرب و صنعت و سپس کشاورزی توزیع آب در سطح شبکه های آبیاری با همراهی بهره برداران انجام گرفته و به همین منظور تجربیات و توفیقات مدیریت خشکسالی در قالب گزارش جامع در حال تدوین می باشد تا برای سالهای بعدی مدنظر قرار گیرد.

وی در پایان با اشاره به کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی شرکت در جشنوراه شهید رجایی سال 99، از زحمات و تلاش های همکاران در سطح استان قدردانی کرد و خواستار تداوم این فعالیت ها شد.

 

 

کد خبر: 55038
  تاریخ خبر : 1400/07/11
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/07/14
 رئیس اداره روابط عمومی
 82