سه‌شنبه, 31 فروردین 1400
مشروح خبر :: جشنواره ملی نقاشی آب به کار خود پایان داد/ معرفی برگزیدگان این جشنواره

جشنواره ملی نقاشی آب به کار خود پایان داد/ معرفی برگزیدگان این جشنواره

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی نقاشی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس دفتر یونیسف در ایران، در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار شد.

 به گزارش شبکه خبری آب ایران ،در این جشنواره ملی 3 هزار و 7 اثر در هشت محور مورد داوری قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، ارزیابی این جشنواره ملی در هشت محور شامل "آب و محیط زیست"، "آب و کشاورزی"، "آب و فرهنگ"، "سازگاری با کم آبی"، "بازچرخانی آب" و "کرونا، بهداشت و مصرف آب" صورت گرفته است.
این گزارش می‌افزاید، وزارت نیرو این جشنواره را در راستای سند همکاری امضا شده میان این وزارتخانه با یونیسف که اواخر خرداد سال 1399 به امضای طرفین رسید، به مرحله اجرا رسانده است.
در این سند همکاری، برنامه‌های فرهنگی در زمینه کار کودک و نوجوان همچون برگزاری جشنواره ملی و منطقه‌ای نقاشی آب، کارگاه آموزشی با محوریت مدیریت منابع آب و ظرفیت‌سازی برای رعایت هر چه بیشتر ملاحظات محیط زیستی در ساخت تاسیسات آب و برق و پشتیبانی فنی برای ارتقای ظرفیت در مدیریت منابع آب برای همکاری دو طرفه تعریف شده که این جشنواره نیز در همین راستا برگزار شده است.

 در آیین پایانی این جشنواره که امروز دوشنبه با حضور "قاسم تقی‌زاده‌خامسی" معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و "مندیپ اوبرایان" رئیس دفتر یونیسف در ایران برگزار شد، برترین‌ها در موضوعات مختلف به شرح ذیل معرفی و تقدیر شدند.

نفرات اول تا دهم 4 تا 7 سال
 

نام و نام خانوادگی

محور

رتبه

پرناز گودرزی

آب و فرهنگ

اول

آدلیا ملک پور

آب و آینده

دوم

آوینا علی اصغری

کرونا، بهداشت و مصرف آب

سوم

نیکا طیبی

آب و محیط زیست

سوم

یسنا سادات رضوی

آب و سلامتی

قابل تقدیر

هلیا حمزه

آب و آینده

قابل تقدیر

محمد مهدی سلامی

آب و کشاورزی

قابل تقدیر

غزل نودهی

آب و آینده

قابل تقدیر

عسل شبانی

آب و آینده

قابل تقدیر

رضا تقویان

آب و آینده

قابل تقدیر

عرشیا قاسمی

آب و آینده

قابل تقدیر

نفرات اول تا دهم 8 تا 11 سال
 
 

نام و نام خانوادگی

محور

رتبه

آیناز افرازفر

آب و فرهنگ

اول

پرهام خیری

آب و آینده

دوم

امیرحسین باقری فرد

سازگاری با کم آبی

سوم

دانیال نامور
 

آب و آینده

سوم

امیدرضا اکبرشاهی

آب و فرهنگ

قابل تقدیر

آنیتا بال نور

آب و آینده

قابل تقدیر

روشا سادات شهاب

بازچرخانی آب

قابل تقدیر

پانته آ نعمتی زاده

آب و فرهنگ

قابل تقدیر

حسنا اسکندری مقام

آب و فرهنگ

قابل تقدیر

عرفان غلامی ثانی

آب و کشاورزی

قابل تقدیر

محمد هادی آشتی جو

آب و آینده

قابل تقدیر

 نفرات اول تا دهم 12 تا 15 سال
 
 

نام و نام خانوادگی

محور

رتبه

طاها جانفدا

آب و فرهنگ

اول

شهاب الدین بختیاری

آب و آینده

دوم

علی بیگلری

بازچرخانی آب

سوم

ایلیا چراغی

آب و آینده

قابل تقدیر

پارسا شیخ آبادی

آب و آینده

قابل تقدیر

پارسا قربانی

آب و آینده

قابل تقدیر

حسین محمدی

آب و محیط زیست

قابل تقدیر

سودا رشیدایی

آب و آینده

قابل تقدیر

ملیکا عباسی

آب و کشاورزی

قابل تقدیر

هانیه رحیمی

آب و آینده

قابل تقدیر

 نفرات اول تا دهم 16 تا 18 سال
 
 

نام و نام خانوادگی

محور

رتبه

صبا آرین نژاد

آب و آینده

سوم

احسان شمسی

آب و آینده

قابل تقدیر

تینا تکلو

آب و آینده

قابل تقدیر

رضا اسماعیلی

آب و آینده

قابل تقدیر

زهرا کریمی پناه بافقی

آب و فرهنگ

قابل تقدیر

زهرا قره باغی

آب و آینده

قابل تقدیر

شیما هوشیاری

آب و آینده

قابل تقدیر

الهه موسوی

آب و آینده

قابل تقدیر

 

 

کد خبر: 51154
  تاریخ خبر : 1400/01/16
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/01/17
 علی بخشی
 279
  ثبت دیدگاه