شنبه, 13 آذر 1400
مشروح خبر :: دریافت لوح تقدیر نخستین جشنواره ملی نقاشی آب توسط دانش آموز خراسان جنوبی

دریافت لوح تقدیر نخستین جشنواره ملی نقاشی آب توسط دانش آموز خراسان جنوبی

آئین اختتامیه و معرفی آثار برتر جشنواره ملی نقاشی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس دفتر یونیسف در ایران روز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه جاری در ساختمان حوزه ستادی وزارت نیرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، نخستین جشنواره ملی نقاشی آب با شعار محوری “ارزش آب” برای کودکان و نوجوانان (تا ۱۸ سال) با همکاری یونیسف، وزارت نیرو و حمایت معنوی وزارت آموزش و پرورش برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

وزارت نیرو این جشنواره را در راستای سند همکاری امضا شده میان این وزارتخانه با یونیسف که اواخر خردادماه سال ۱۳۹۹ به امضای طرفین رسید، به مرحله اجرا رسانده است.

در این سند همکاری، برنامه‌های فرهنگی در زمینه کار کودک و نوجوان همچون برگزاری جشنواره ملی و منطقه‌ای نقاشی آب، کارگاه آموزشی با محوریت مدیریت منابع آب و ظرفیت‌سازی برای رعایت هر چه بیشتر ملاحظات محیط زیستی در ساخت تاسیسات آب و برق و پشتیبانی فنی برای ارتقای ظرفیت در مدیریت منابع آب برای همکاری دو طرفه تعریف شده که این جشنواره نیز در همین راستا برگزار شده است.

 مراسم اختتامیه جشنواره ملی نقاشی آب روز دوشنبه ۱۶ فروردین‌ سال ۱۴۰۰ با حضور “قاسم تقی‌زاده خامسی” معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و “مندیپ اوبرایان” رئیس دفتر یونیسف در ایران برای معرفی و تقدیر از آثار برگزیده این جشنواره در ساختمان حوزه ستادی وزارت نیرو برگزار شد.

در این جشنواره اثر "عرفان غلامی ثانی" از شهرستان بشرویه استان خراسان جنوبی، در گروه سنی 8 تا 11 سال با موضوع "آب و کشاورزی" جزو آثار برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفت.

کد خبر: 51153
  تاریخ خبر : 1400/01/16
  آخرین به‌روزرسانی : 1400/01/21
 مدیر روابط عمومی سایت
 156