شنبه, 9 اسفند 1399
مشروح خبر :: ایثارگران گنجینه های تمام ناشدنی جانفشانی و رشادت

ایثارگران گنجینه های تمام ناشدنی جانفشانی و رشادت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در جمع رزمندگان و ایثارگران شرکت گفت: ایثارگران شرکت نیروهای ارزشی وگنجینه های تمام ناشدنی جانفشانی و رشادت در دوران دفاع مقدس به شمار می آیند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "یوسف رضاپور" با بیان این مطلب اظهار کرد: اگرچه بیش از دو دهه از اتمام جنگ تحمیلی بر ملت ایران می گذرد و جوانان و فرزندان بسیاری از این ملت با نثار خون خود، اقتدار و استقلال را ارمغان مردم کرده اند؛ اما حضور جانبازان ایثارگر این دوران در بین ما به عنوان یادگاران دوران دفاع مقدس و گنجینه تمام ناشدنی فرهنگ ایثار و جانفشانی، فرصت مغتنمی است تا با یادآوری آن دوران پرافتخار، مروری همیشه بر رشادت های فرزندان این آب و خاک در دوران دفاع مقدس داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جانبازان همواره درس ایثار و از خود گذشتگی به جامعه می‌دهند، تصریح کرد: از ایثارگران و رزمندگان و همچنین خانواده های معظم شهدا که مشغول انجام وظیفه در شرکت هستند و همواره سلامت کاری و اخلاق مداری را پیشه خود قرار داده اند، نباید غافل شد و به درخواست ها و نیازهای آنان به صورت قانونی بایستی پاسخ داد.

در ادامه این مراسم "بهادر ولی زاده" مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران شرکت نیز با بیان اینکه شرکت آب منطقه ای تهران با 24 شهید دارای بیشترین تعداد شهید بعد از آب و برق خوزستان در سطح وزارت نیرومی باشد، افزود: امروز حفظ فرهنگ جانبازی و تکریم و تجلیل از مقام جانبازان، ایثارگران و خانواده های شهدا یک ضرورت تلقی می گردد و همه آحاد جامعه باید قدر و ارزش رشادت، ایثارگری و نقش آفرینی این عزیزان را بدانند.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری چنین دیدارهایی علاوه بر آشنایی مدیرعامل شرکت با وضعیت ایثارگران و رزمندگان شرکت می تواند در راستای مشکلات این عزیزان راه گشا باشد.

کد خبر: 50326
  تاریخ خبر : 1399/12/03
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/12/04
 شیخ الاسلامی
 34
  ثبت دیدگاه