شنبه, 9 اسفند 1399
مشروح خبر :: تقدیر مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان

تقدیر مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو ، از رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان تقدیر نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان ، در بخشی از این لوح که به امضای میثم جعفر زاده ، مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو خطاب به مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سمنان رسیده ،آمده است :

بی تردید پایداری خدمات آب و برق در استان ها به تلاش صادقانه نیروهای مخلص صنعت آب و برق بستگی دارد و در این ارتباط ، تمرین و آموزش برای تقویت دانش و مهارت کارکنان و آمادگی مقابله با انواع حوادث از اقدامات موثر در بهبود بهره وری و افزایش تاب آوری است .

اینک که در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی ایران و به لطف ایزد متعال و ، همت کارکنان خدوم صنعت آب و برق ، مانورهای تمرینی ، آموزشی در مناطق ششگانه کشور با موفقیت برگزار گردید و به نتایج و اهداف پیش بینی شده دست یافت ، برخود لازم میدانم از تلاش شما همکار گرامی در برگزاری مانور تمرینی آموزش منطقه شمال شرق کشور قدردانی نمایم . استواری قدمهایتان در تحقق اهداف متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی و سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان را آرزومندم .

شایان ذکر است مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در لوحی جداگانه از سمیه جباری  رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نیز تقدیر نمود .

کد خبر: 50286
  تاریخ خبر : 1399/12/02
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/12/02
 اخبار و روابط عمومی
 38
  ثبت دیدگاه