شنبه, 9 اسفند 1399
مشروح خبر :: طرح های گسترش سواد آبی اولویت نخست روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان

طرح های گسترش سواد آبی اولویت نخست روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان

ابتکار روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان در راستای همراه سازی شهرستان های استان در مسیر داناب و گسترش سواد آبی .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان، متناسب با تاکید شیوه نامه ملی طرح سواد آبی جهت تشریح اهداف و ابعاد آموزش های آبی (داناب و انسان و محیط زیست) در سطوح شهرستانی، سلسله جلسات حضوری در هفته پایانی بهمن ماه به ابتکار روابط عمومی شرکت آب منطقه ای سمنان برنامه ریزی و عملیاتی گردید. در این جلسات حضوری که از دوشنبه ۲۷ بهمن ماه از شهرستان گرمسار آغاز گردید مباحث طرح به ویژه تفاوتهای آموزش ها در سال جاری متناسب با تمرکز کلاس ها در فضای مجازی، مورد تشریح قرار گرفت این نشست ها که با حضور مدیر روابط عمومی و نماینده مشاور برگزار می گردید روز سه‌شنبه در شهرستانهای سمنان و مهدیشهر و سپس در روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه در دامغان شاهرود و میامی ادامه یافت .

مدیران امور آب شهرستان های یاد شده با اعلام آمادگی برای همکاری در مسیر پیشبرد طرح، پیشنهادات و نکات ویژه شهرستان جهت لحاظ در این طرح را ارائه نمودند .

شایان ذکر است در تعدادی از این نشست ها ریاست آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور به هم رسانده و در رابطه با طرح و اجرای آن هم فکری نمودند .

پیش از این نیز، معاون حفاطت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای در نامه ای به کلیه ادارات امور منابع آب شهرستانهای استان سمنان، چهار محور کلیدی برای همکاری امورهای آب در پیشبرد طرح سواد آبی در سال جاری را مشخص نموده و خواهان همکاری حداکثری با روابط عمومی در این رابطه گردید بود .

کد خبر: 50273
  تاریخ خبر : 1399/12/02
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/12/02
 اخبار و روابط عمومی
 44
  ثبت دیدگاه