شنبه, 9 اسفند 1399
مشروح خبر :: محمد حاج رسولیها قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان پیشکسوت صنعتی علم هیدرولیک در کشور معرفی شد

محمد حاج رسولیها قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران به عنوان پیشکسوت صنعتی علم هیدرولیک در کشور معرفی شد

درمراسم پایانی هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران و نوزدهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران از مهندس محمد حاج رسولیها قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران بعنوان پیشکسوت صنعتی علم هیدرلیک قدردانی شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، این کنفرانس با همکاری انجمن هیدرولیک ایران به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد ایران و با محوریت هیدرولیک خشک‌ رود‌ها، رودخانه‌های فصلی و سازه‌های وابسته در قالب کنگره ملی آب طی روزهای 27 و 28 بهمن سال‌جاری به‌‌صورت مشترک با هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران در شهر مقدس مشهد برگزار شد .

هرساله انجمن هیدرولیک ایران یک متخصص با تجربه و تاثیرگذار را در دو بخش صنعت و دانشگاه به عنوان پیشکسوت هیدرولیک معرفی و انتخاب می نماید. در سال جاری نیز با توجه به تجربیات ارزشمند، نام  مهندس حاج رسولیها در هیئت مدیره انجمن هیدرولیک مطرح و پس از تصویب  به عنوان پیشکسوت برتر هیدرولیک ایران در صنعت معرفی شد.

انجمن هیدرولیک ایران یکی از معتبرترن انجمن های علمی با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای سطح A پلاس در کشور بوده و بسیاری از دانشمندان، اساتید، کارشناسان نخبه صنعت اب و دانشجویان مرتبط با علوم و مهندسی آب عضو این انجمن هستند.

کد خبر: 50237
  تاریخ خبر : 1399/11/29
  آخرین به‌روزرسانی : 1399/11/29
 علی بخشی
 340
  ثبت دیدگاه