سه‌شنبه, 4 آبان 1400
عناوین خبری

حدود 100 میلیارد تومان برای استملاک اراضی سد میرداماد نیاز است

بازدید منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از محل احداث سد میرداماد بر تسریع در استملاک اراضی مخزن سد و دیگر تاسیسات جانبی سد تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/08/03

ثبت 57 میلی متر باران در ایستگاه وطنا در استان گلستان

رئیس گروه مطالعات آب‌های سطحی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: بیشترین میزان بارش باران طی 24 ساعت اخیر در استان گلستان به میزان 57 میلیمتر در ایستگاه وطنا در بندرگز به ثبت رسید.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/08/01

بازدید مدیر کل دفتر رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک از رودخانه اترک و تاسیسات آبی شمال استان گلستان

مدیرکل دفتر رودخانه های مرزی و منابع آب مشترک وزارت نیرو باتفاق جمعی از اعضای کمیته رودخانه های مرزی کشور از رودخانه مرزی اترک و مخازن و تاسیسات آبی شمال استان گلستان بازدید کردند.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/08/01

۸۶ درصد حجم سدهای گلستان خالی است/سدهای گلستان آماده جمع‌آوری سیلاب هستند

مدیر بهره‌برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: با توجه قرار گرفتن در زمان بازبینی و تعمیرات سدهای استان، این تاسیسات آبی آماده جمع آوری آب‌های ناشی از بارش باران و برف روزهای آینده هستند.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/29
با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

برگزاری جلسه هم اندیشی و  بررسی مطالعات شناسایی و پتانسیل یابی نیروگاه های برقابی پیرامون سدها ، تاسیسات آبی

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هم اندیشی و  هماهنگی مطالعات شناسایی و پتانسیل یابی نیروگاه های برقابی پیرامون سدها ، تاسیسات آبی و مسیر رودخانه های استان گلستان با حضور مدیر عامل ، معاونین ، مدیران و اعضای کارگروه فنی و شرکت مشاور طرح در سالن جلسات نگارستان شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/28

تاکید در تسریع اخذ سند رودخانه ها/خدمات رسانی به مردم با سرعت و دقت انجام شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه پایش اداره منابع آب آق قلا و گمیشان بر تسریع درپاسخگویی به متقاضیان و همچنین پیگیری اخذ سند رودخانه تاکید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/28

احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در گلستان/ مردم از نزدیک شدن به رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به اخطاریه شماره 11 اداره کل هواشناسی در تاریخ 26 مهرماه ونفوذ سامانه سرد و بارشی و افزایش فعالیت آن طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و وقوع سیلاب در استان ازروزسه شنبه 27 مهر ماه لغایت پایان هفته در استان وجود دارد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/26

تاکید بر انسداد چاه های غیر مجاز و نصب کنتورهوشمند درجهت صیانت از منابع آب در استان گلستان

در جلسه پایش امور منابع آب گنبدکاووس که با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان و معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد، بر افزایش درآمد شرکت و همچنین توجه بیشتر به نصب کنتورهای هوشمند و انسداد چاه های غیر مجاز برای صیانت بیشاز از منابع آب تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/27

هدف اصلی از ساخت موزه آب پیوند فرهنگ غنی گذشته آب به نسل جدید ورسیدن به بهره وری بیشتر آب است

در بازدید مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از موزه آب استان برتقویت فرهنگ عمومی آب و آشنایی نوجوانان و کودکان استان با این فرهنگ تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/26

انسداد ۲۶ حلقه چاه غیرمجاز استان گلستان در سال‌جاری/ جلوگیری از استحصال غیرمجاز 380 هزار مترمکعب از منابع آب‌های زیرزمینی استان

رئیس اداره منابع آب کردکوی ،بندرگز و ترکمن گفت : از ابتدای سال 1400 تا 20 مهر ماه در راستای دستیابی به اهداف طرح احیاء و تعادل بخشی و به منظور صیانت از منابع آب زیرزمینی تعداد 40 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده اداره منابع آب کردکوی ، بندرگز و ترکمن توسط اکیپ های گشت و بازرسی شناسائی شده است.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/25

افزایش اعتبار طرح تعادل بخشی/ پوشش گیاهی مناسب اراضی شیبدار به کاهش رسوبات سدها و رودخانه ها کمک می کند

جلسه پایش عملکرد اداره منابع آب مینودشت و گالیکش با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران ستادی در اداره منابع آب مینودشت و گالیکش برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/25

افتتاح پل بتنی قره قاشلی – پنج پیکر بر روی زهکش اصلی اورکت حاجی در بندرترکمن

با حضور نماینده مردم کردکوی ، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، فرماندار شهرستان ترکمن و دیگر مسئولین شهرستانی و مردم محلی ، پل بتنی قره قاشلی – پنج پیکر بر روی زهکش اصلی اورکت حاجی در بندرترکمن با اعتبار 770 میلیون تومان افتتاح شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/23

نشست تخصصی (سیلاب استان گلستان؛ فرصت ها و تهدیدها) در گلستان برگزار می شود

نشست تخصصی " سیلاب استان گلستان؛ فرصت ها و تهدیدها" در تاریخ ششم آبان ماه 1400 در بیستمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران با مشارکت و میزبانی شرکت آب منطقه ای گلستان و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی استان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/23

لزوم اصلاح الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی

سومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بندرگز با حضور فرماندار محترم و اعضای شورا در سال 1400 برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/24

‌تلفیق روشهای فرهنگی وآموزشی و حاکمیتی جهت تعادل بین منابع و مصارف آب در استان گلستان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به همراه تنی چند از معاونین و مدیران با سردار دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان دیدار و گفتگو کرد و ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و خدا قوت در خصوص امنیت استان ، از تلاش ها و حمایت نیروی انتظامی استان و شهرستان ها در خصوص حفاظت از منابع آب شهرستان تشکر و قدر دانی نمود .

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/22

موفقیت در صیانت از منابع آب شهرستان مرهون حمایت های و همکاری مقتدرانه نیروی انتظامی است

رییس اداره منابع آب آزادشهر ورامیان از دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان رامیان و فرمانده کلانتری رامیان به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد و گفت: موفقیت در صیانت از حفاظت از منابع آب در شهرستان مرهون حمایت های و همکاری مقتدرانه نیروی انتظامی است .

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/21

اجرای 55 میلیارد طرح عمرانی منابع آبی در غرب استان/ استفاده از روش های جدید برای وصول دولتی

چهارمین جلسه پایش ادارات منابع آب شهرستان ها، با پایش اداره منابع آب کردکوی، ترکمن و بندرگز و با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران ستاد و همکاران اداره منابع آب کردکوی، ترکمن و بندرگز برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/20

بازدید استانداراز گنجینه آب استان گلستان

استاندار گلستان در حاشیه مراسم رونمایی از شخصیت "بی بی ناهید"( محافظ آب )در شرکت آب منطقه ای گلستان از گنجینه آب استان بازدید کرد و ضمن تقدیر از اقدام شرکت آب منطقه ای استان در راه اندازی موزه آب در استان گفت: احداث چنین موزه هایی در استان با نگاه تخصصی می تواند در بسط فرهنگ آب در استان بسیار کمک نماید.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/19
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

هدف از خلق شخصیت ;بی بی ناهید آموزش عمومی منابع آب به کودکان، در قالب قصه و داستان است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گفت : هدف از خلق شخصیت "بی بی ناهید"( محافظ آب)، آموزش عمومی منابع آب به کودکان، در قالب قصه و داستان به طور ناملموس است.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/19

مصرف بهینه و تغییر سبک زندگی از راه های مهم مدیریت منابع آب در استان است

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های آبی استان گفت: مصرف بهینه و تغییر سبک زندگی از راه های مهم مدیریت منابع آب در استان است.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/19

تخصیص ۱۴۵ فقره آب زیرزمینی و سطحی به بخش های مختلف در استان گلستان

معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: این کمیته طی سه ماه دوم سال جاری، تعداد ۱۴۵ فقره تخصیص از منابع آب زیرزمینی شیرین، شور و همچنین آب سطحی در استان صادر کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/17

بازدید مدیران بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب و برق از گنجینه آب استان

در حاشیه چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران بحران و پدافند غیر عامل شرکت صنعت آب و برق استان که به میزبانی شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد، اعضای این شورا از موزه آب گلستان بازدید کردند.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/16

آبیاری 30 هزار هکتار از اراضی استان گلستان توسط سدها در سال های نرمال بارش

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی و آبگیری کامل مخازن 14 سد در حال بهره برداری استان در سالهای نرمال و ترسالی بیش از 30 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان از طریق این سدها آبیاری می شود.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/13

ایستگاه پمپاژ و مخزن 2 هزار متر مکعبی مجتمع آبرسانی شهدای مدافع حرم و چاه شماره 14 افتتاح شد

با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری گلستان، مدیران عامل آب و آبفا و مشاوران و پیمانکاران طرح، ایستگاه پمپاژ و مخزن 2 هزار متر مکعبی مجتمع آبرسانی شهدای مدافع حرم و چاه شماره 14 با افزایش 65 لیتری آب شرب به شبکه شرب افتتاح شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/14

بررسی مشکلات و تاکید بر تسریع در آغاز عملیات اجرای موزه سد نگارستان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان از محل احداث ساختمان مرکز ملی آموزش و موزه آب در سد نگارستان بازدید و موضوعات مورد نظر فی مابین آب منطقه ای و میراث فرهنگی برای تسریع در اجرای این پروژه بررسی و تبادل نظر نظر وبر آغاز هر چه سریع تر آن تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/13

استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت جوانان به منظور تسریع در نیل به اهداف شرکت

در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با همکاران جوان شرکت بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت جوانان به منظور تسریع در نیل به اهداف شرکت تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/12

14 درصد حجم سدهای استان 'گلستان آب دارد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در پایان سال آبی 1399- 1400 حجم ذخیره سدهای استان 33 میلیون متر مکعب معادل 14 درصد است و این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته حجم سدهای استان معادل 22 درصد آبگیری شده بود.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/07

آزاد سازی ۱۶ مورد تصرف اعیانی در بستر و حریم گرگانرود در محدوده شهر گنبد کاوس

مدیر امور منابع آب شهرستان گنبد کاووس از آزاد سازی ۱۶ مورد تصرف اعیانی در بستر و حریم رودخانه گرگانرود در محدودی شهر گنبد کاوس به مساحت ۴۴۹۷متر مربع خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/07

کاهش 29 درصدی بارندگی وکاهش 22 درصدی ذخیره آبخوان های گلستان در سال آبی 1399-1400

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: ازاول مهر ۱۳۹۹ لغایت ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ بر مبنای ایستگاههای شرکت آب منطقه ای ، درمجموع استان ۳۴۹ میلیمتر باران باریده است ، که نسبت به آمار بلند مدت که ۴۸۹ میلی متر است، ۲۹ درصد کاهش نشان میدهد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/05

رامیان و مینودشت با 70 میلی متر بیشترین بارش های 4 مهر ماه را ثبت کردند

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان مقادیر بارش های روز 4 مهر ماه را بر اساس ایستگاه‌های شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  گلستان
  1400/07/05
« 1 2 3 4 ... 5 42 » صفحه: