سه‌شنبه, 4 آبان 1400
عناوین خبری

کاهش 40 درصدی بارش ها در زنجان

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان، در استودیو خبر20 و گفتگوی ویژه خبری شبکه اشراق حضور یافت و به تشریح وضعیت آبی استان پرداخت.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/08/01

استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع رسانی به بهره برداران مورد تاکید قرار گرفت

در جلسه ای با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان و وطن دوست، نماینده سازمان مردم نهاد سرورویان اشراق که در محل شرکت آب منطقه ای تشکیل گردید، برنامه ریزی جهت استفاده بیشتر از ظرفیت فضای مجازی در اطلاع رسانی به بهره برداران منابع آبی مطرح شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/28

لایروبی ، تسطیح و بازگشایی رودخانه والایش ابهر

،مدیرامورمنابع آب شهرستان ابهراظهارداشت:لایروبی،تسطیح و بازگشایی رودخانه والایش ابهر و ایجاد ترانشه و حوضچه ترسیب که یکی از دغدغه های محیط زیستی شهرستان بود بازگشایی گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/26

دیدار مدیر امور منابع آب زنجان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان و سلطانیه

مدیر امور منابع آب زنجان با سرهنگ مرسلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، سرهنگ اوصانلو فرمانده نیروی انتظامی سلطانیه و سرگرد شیرمحمدی فرمانده پاسگاه شماره چهارده دیدار و گفتگو کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/21

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در شهرستان خدابنده استان زنجان

مدیر امورمنابع آب خدابنده با بیان این مطلب، گفت: با تلاش و ‏پیگیری گروه ‏های گشت وبازرسی کشیک امور منابع آب این شهرستان، یک دستگاه حفاری غیر مجاز در حین حفر چاه ‏غیر مجاز در محدوده روستای بیجقین شناسایی و توقیف گردید.‏

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/17

طرح پایلوت تغذیه مصنوعی رودخانه جداقیه تکمیل شد

مدیر امورمنابع آب ابهر گفت: طرح پایلوت تغذیه مصنوعی قسمت جنوبی رودخانه جداقیه(مابین راه خاکی لوله گاز و روستای جداقیه) که در بخش جنوب غربی شهرستان واقع گردیده است،تکمیل شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/17

پر و مسلوب المنفعه شدن یک حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان طارم

مدیر امور منابع آب شهرستان طارم گفت :در راستای صیانت از منابع آب و جلوگیری از اضرار به منافع عمومی،یک حلقه چاه غیر مجاز در روستای گوهر شهرستان طارم خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/14

پر و مسلوب المنفعه شدن 10 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان خدابنده

مدیر امور منابع آب خدابنده از پر و مسلوب المنفعه شدن 10 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/14

پر و مسلوب المنفعه نمودن 14 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان زنجان

مدیر امورمنابع آب زنجان گفت:14حلقه چاه غیرمجاز طی هفته جاری در شهرستان زنجان پر و مسلوب المنفعه گردید .

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/14

توقیف لودر در حال برداشت غیرمجاز از رودخانه عمیدآباد استان زنجان

مدیر امور منابع آب ابهر گفت : یک دستگاه لودر در حال برداشت غیر مجاز از رودخانه عمیدآباد شناسایی و توقیف شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/10

امسال پاییزی خشک خواهیم داشت.

،مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در گفت و گو با مجری خبر ۲۰ شبکه اشراق زنجان با اشاره به سال آبی ۹۹ و ۱۴۰۰ که یک هفته ای است به پایان رسیده است اظهار داشت: امسال نیز با پیش بینی که سازمان هواشناسی انجام داده است پاییزی خشک خواهیم داشت که این زنگ خطری است تا در مصرف آب نهایت دقت و صرفه جویی را داشته باشیم.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/08

انسداد 20 حلقه چاه غیر مجاز توسط امور منابع آب شهرستان خدابنده

مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی و صیانت از منابع آبی در حوزه آب های زیر زمینی این امور و با همکاری فرماندهی کلانتری این شهرستان، 20 حلقه چاه غیر مجاز پر و مسدود شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/07/07
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان :

اجرای پروژه گردشگری سد گلابر زنجان به سرمایه‌گذار واگذار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: پروژه گردشگری سد گلابر ،هم اکنون جهت ساخت و اجرای مراحل عملیات اجرایی تحویل سرمایه گذار گردیده و مقرر است در بازه زمانی 2 ساله عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/31

میزان بارشها در استان زنجان نسبت به سال گذشته حدود 40 درصد کاهش داشته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور در استودیو خبر شبکه اشراق ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بارشها و آب پشت سدهای استان به سئوالات مجری برنامه پاسخ داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/31

توقیف ادوات حفاری غیر مجاز روستای تسکین شهرستان طارم دراستان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: طی گزارشات واصله مبنی بر حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه در اراضی روستای تسکین ، اکیپهای گشت و نظارت و عوامل پیمانکار باهمکاری عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی موارد گزارش شده، ادوات حفاری غیر مجاز شناسایی و توقیف گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/24
مدیر امورمنابع آب زنجان خبرداد:

توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه در استان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان از توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه و خاک ریزی توسط 1 دستگاه لودر در بستر رودخانه چای پاره خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/22

لایروبی بخشی از رود خانه دندی چای در استان زنجان

مدیر امور آب انگوران گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته یکی از برنامه های این امور پاکسازی و لایروبی رود خانه ها به ویژه قبل از فصل پاییز و زمستان می باشد ، که در این راستا بخشی از رود خانه دندی چای در محدوده شهر دندی لایروبی گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/20

اخذ اسناد مالکیت بستر رودخانه قزل اوزن شهرستان طارم در استان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: در راستای انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو، اسناد مالکیت 375 هکتار از اراضی واقع در بستر رودخانه ی قزل اوزن در شهرستان طارم اخذ گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/16
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان:

سالانه به طور متوسط 30 کیلومتر از رودخانه‌های استان زنجان لایروبی می‌شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان اظهار کرد: برآورد هزینه لایروبی هر کیلومتر از رودخانه ها به طور متوسط بالغ بر 6 میلیارد ریال می باشد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/14

اولویت احداث نیروگاه برق آبی در خروجی سدهای استان زنجان

در جلسه ای باحضور معاونین برنامه ریزی ، طرح توسعه و مدیران ذیربط شرکت آب منطقه ای زنجان ، اولویت احداث نیروگاه برقآبی در خروجی سدهای در دست بهره برداری استان زنجان با حضور متقاضیان سرمایه گذاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/10

توقیف سه فقره دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز در یک روز در حوضه شهرستان زنجان

مدیر امورمنابع آب زنجان گفت : طی گزارشات واصله مبنی بر حفاریهای غیر مجاز چاه آب در اراضی روستای اسفناج و یامچی، حسب پیگیریهای بعمل آمده در سه نوبت ماموریت اکیپهای گشت و نظارت به محلهای مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی محلی، یک فقره دستگاه حفاری غیر مجاز در اراضی روستای یامچی و نیز دو فقره ادوات حفاری غیر مجاز در اراضی روستای اسفناج در یک روز شناسایی،توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/09

اعاده به وضع سابق اراضی تصرف شده بستر مسیل در روستای پاوه رود شهرستان طارم

مجتبی کریمی، مدیر امور منابع آب طارم خبر داد: عملیات آزاد سازی و اعاده به وضع سابق بخشی از اراضی تصرف شده در روستای پاوه رود شهرستان طارم با هماهنگی دادستان، اداره حفاظت منابع طبیعی شهرستان و با حضور نیروهای محترم انتظامی انجام شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/09
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان عنوان کرد:

بهره‌برداری از ۳ طرح بزرگ سد‌سازی استان زنجان در دولت تدبیر و امید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان با اشاره به اقدامات هشت ساله گذشته این شرکت گفت: سه طرح بزرگ سد‌سازی استان زنجان در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسیده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/06/02

توقیف یک دستگاه حفار غیرمجاز شهرستان طارم در استان زنجان

مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: در اولین روز عملیات گشت و بازرسی ویژه ایام تعطیلات قرنطینه بیماری کرونا یک مورد عملیات حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه مشاهده گردید که اکیپهای گشت و نظارت باهمکاری عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی موارد گزارش شده، ادوات حفاری غیر مجاز شناسایی،توقیف و به پارکینگ پاسگاه انتظامی منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/27

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در بخش بزینه رود شهرستان زنجان

مدیر امور منابع آب خدابنده از توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در بخش بزینه رود این شهرستان خبر داد."سعید نصیری" با بیان این مطلب، گفت: با تلاش بی وقفه کارشناسان این امور، یک دستگاه حفاری غیرمجاز در بخش بزینه رود این شهرستان مورد شناسایی و توقیف قرار گرفت و به محل پارکینگ منتقل شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/27

استفاده از ظرفیت ماده ۵۶ )فاینانس داخلی) برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان ازاستفاده از ظرفیت ماده ۵۶ )فاینانس داخلی) برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان خبرداد

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/19

ارزش و اهمیت آب و جایگاه ویژه آن در فرهنگ مردم زنجان

دوازدهمین نشست علمی فصلی انجمن دوستداران تاریخ و فرهنگ زنجان دوازدهم مرداد ماه سال جاری در محل موزه کارخانه کبریت زنجان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/16

دشت ابهر یکی از بحرانی ترین دشتهای استان به لحاظ افت منابع آب زیرزمینی است

رئیس گروه حفاظت و بهره برداری از منابع آبهای زیر زمینی گفت: تاکنون درقالب طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی 3 هزارو 700 حلقه از چاههای غیر مجاز پر و مسلوب المنفعه شده است.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13

توقیف دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در روستای سردهات شیخلر شهرستان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان گفت : با توجه به رصد دشت های شهرستان زنجان و گشت زنی مداوم اکیپ های گشت و بازرسی، طی گزارش واصله مبنی بر حفر چاه غیرمجاز در اراضی روستای سردهات شیخلر، متخلفین منابع آبی با دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در حال حفاری بودند که با همکاری عوامل انتظامی شهرستان زنجان این دستگاه توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13

توقیف دستگاه حفاری برقی غیرمجاز و جلوگیری از کف شکنی در استان زنجان

مدیر امور منابع آب زنجان گفت : با توجه به رصد دشت های شهرستان زنجان و گشت زنی مداوم اکیپ های گشت و بازرسی، طی گزارش واصله مبنی بر حفر چاه غیرمجاز در اراضی روستای سردهات شیخلر بادستگاه حفاری برقی و جلوگیری از کف شکنی غیرمجاز در روستای بولاماجی، اکیپ گشت و بازرسی سریعا به محل اعزام شد و دستگاه حفاری مشاهده شده که بصورت غیرمجاز در حال حفاری بود با همکاری عوامل انتظامی شهرستان زنجان توقیف و به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  اخبار استانی بخش آب
  زنجان
  1400/05/13
« 1 2 3 4 ... 5 28 » صفحه: