پنجشنبه, 6 آبان 1400
عناوین خبری

تخصیص 300 میلیارد ریال برای تکمیل سد عنبران و اتمام آن تا پایان سالجاری

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، سیدکاظم موسوی و صدیف بدری نمایندگان شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از عملیات احداث سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/30

تداوم کمبود بارش ها در محدوده های مطالعاتی و حوضه های آبریز استان اردبیل

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از تداوم کاهش بارندگی های استان اردبیل در سال آبی جاری نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته و متوسط بلند مدت استان خبرداد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/08/01

رسیدگی به درخواست های مردمی با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در میز خدمت مشترک صنعت آب و برق استان

در آستانه سفر رئیس جمهور به استان با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در میز خدمت مشترک صنعت آب و برق استان به درخواست های مردمی رسیدگی شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/29

برگزاری وبینار پنجمین نشست آموزه های بهره برداری برای طراحی و اجرای بهتر سامانه های آبیاری با موضوع تحویل حجمی آب

وبینار پنجمین نشست آموزه های بهره برداری برای طراحی و اجرای بهتر سامانه های آبیاری با موضوع تحویل حجمی آب در شبکه های آبیاری و زهکشی با حضور متخصصان و صاحب نظران مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی کشور برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/28

هفدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل در سالجاری برگزار شد

هفدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/26

اگر امروز چگونگی رفتار با آب را بیاموزیم، در آینده منابع آب در کشور و استانمان وضعیت و شرایط بهتری خواهد داشت

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به مناسبت انتشار کتاب "سلام بر آب مهربان" در پیامی به نونهالان عزیز در مقدمه این کتاب، حفاظت و صیانت از منابع آب در کشور و استان را منوط به رفتار درست امروز همه ما عنوان کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/25
کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران با همکاری کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی خوزستان برگزار می کند:

وبینار تحویل حجمی آب در شبکه های آبیاری و زهکشی

کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران با همکاری کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی خوزستان و مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان سه شنبه ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ وبینار تحویل حجمی آب در شبکه های آبیاری و زهکشی را برگزار می کند.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/25

اجرای فاز دوم طرح آبرسانی به ۳۳ هزار نفر از مردم منطقه نمین و عنبران در اردبیل

نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران، از پیشروی و اجرای فاز دوم طرح آبرسانی نمین و عنبران به منظور آبرسانی پایدار به ۳۳ هزار نفر در شهرستان نمین خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/22

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و رئیس حوضه آبریز ارس از روند اجرایی سد مخزنی عنبران

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، احمد قندهاری رئیس حوضه آبریز ارس و مهندس بهروز محمدی عضو هیئت مدیره و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت از عملیات اجرایی احداث سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید بعمل آوردند.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/21

تلاش و برنامه ریزی ما برای بهره برداری مطلوب از منابع آب و خاک استان اردبیل دوچندان خواهد شد

نشست مشترک سیدحامد عاملی استاندار اردبیل با احمد قندهاری رئیس حوضه آبریز ارس و عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و سایر مدیران ذیربط برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/20

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و رئیس حوضه آبریز ارس از روند اجرایی طرح آبرسانی نمین و عنبران

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، احمد قندهاری رئیس حوضه آبریز ارس شرکت مدیریت منابع آب ایران و بهروز محمدی عضو هیئت مدیره و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت از روند احداث طرح آبرسانی نمین و عنبران بازدید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/20

شناسایی و توقیف یک دستگاه حفاری غیرمجاز در محدوده شهرستان اردبیل

مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت منطقه ای اردبیل گفت: با نظارت شبانه روزی اکیپ های گشت و بازرسی آب های زیرزمینی شهرستان اردبیل یک دستگاه حفاری غیرمجاز شامل تراکتور و ادوات حفاری اعم از دکل، مته و غیره در منطقه شناسایی و توقیف شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/19

تخصیص ۲۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح سد عمارت در استان اردبیل

نماینده مجری طرح سد مخزنی عمارت از تخصیص ۲۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این طرح خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و تخصیص منابع مالی روند تکمیل سد مخزنی عمارت به منظور اتمام طرح در زمان مناسب در حال انجام است.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/19

عملیات اجرایی طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در مشگین شهر

در جلسه مشترکی با حضور نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در شهرستان مشگین شهر و نمایندگان بانک توسعه تعاون استان روند عملیات اجرایی این طرح بررسی و نسبت به تسریع در فعالیت ها در جبهه های مختلف کاری تاکید شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/18

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به منظور شناسایی و تسریع در اجرای طرح های پیشران توسعه استان اردبیل

با حضور استاندار اردبیل، معاونان استاندار، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و مدیران سایر دستگاههای اجرایی استان، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با تاکید بر شناسایی و تسریع در اجرای طرحهای پیشران توسعه استان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/18

نصب ۲۰۰۰ دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاههای استان اردبیل

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از نصب حدود ۲۰۰۰ دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاههای استان در بخش‌های مختلف مصارف از زمان شروع طرح احیا و تعادل بخشی خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/17

سیفون دره رود به عنوان شاهرگ اصلی شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین در استان اردبیل با ۷۶درصد پیشرفت در حال اجراست

کیومرث سبزی معاون امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه مهندس کریم قرائی معاون برنامه ریزی و عبدالرضا محبت دار مدیر طرح های توسعه منابع آب و هوشنگ خلفی زاده نماینده مجری طرح خداآفرین از عملیات اجرایی سیفون دره رود در طرح آبیاری و زهکشی خداآفرین بازدید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/15

تامین آب شرب مراکز جمعیتی روستایی، اولویت کاری شرکت آب منطقه ای استان اردبیل است

حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی نماینده مردم شریف شهرستانهای اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از روستاهای حوزه انتخابیه نماینده در منطقه بازدید کردند.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/14

آغاز عملیات لایروبی بیش از ۲۰۰ کیلومتر از کانالهای درجه دوم شبکه آبیاری و زهکشی مغان

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری شبکه آبیاری و زهکشی مغان از آغاز لایروبی کانال‌های درجه دوم شبکه آبیاری و زهکشی مغان به‌منظور آماده‌سازی این شبکه برای انتقال و توزیع آب مناسب در سال آبی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/13

بررسی برنامه ها و اقدامات ساماندهی و لایروبی رودخانه های سطح استان اردبیل

شانزدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان برگزار شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/11
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل اعلام کرد؛

صدور سند مالکیت برای بیش از ۲۰۰۰ هکتار از اراضی بستر رودخانه‌ها و مسیلهای استان اردبیل

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این شرکت از صدور و اخذ سند تک برگی مالکیت قانونی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران و با کارگزاری شرکت آب منطقه ای اردبیل برای بیش از ۲۰۰۰ هکتار از اراضی بستر رودخانه‌ها و مسیل‌های استان اردبیل تا نیمه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/13

برای پایداری منابع آب زیرزمینی استان اردبیل، تاکنون حدود۹۰۰چاه غیرمجاز پرومسلوب المنفعه شده است

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مصاحبه با روزنامه شمالغرب گفت: در زمینه مدیریت منابع آب زیرزمینی استان، در حال حاضر شرکت آب منطقه ای استان اردبیل یکی از شرکت های پیشرو در اجرای تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی در کشور بوده و برای حفاظت و تعادل بخشی آبخوانها و منابع آب زیرزمینی در قالب پروژه های مختلف طرح تعادل بخشی، برنامه های خوبی را در تعادل بخشی و حفاظت از منابع آب زیر زمینی، در حال برنامه ریزی و در دست اقدام و عملیاتی کردن دارد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/09

خودداری از هرگونه تردد و توقف در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها در بیشتر مناطق استان اردبیل

معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل با صدور اطلاعیه ای از هموطنان خواست تا از هرگونه تردد و توقف افراد و وسائط نقلیه و چرای دام در حریم و بستر رودخانه ها و مسیل های شهرستان های بیله سوار، پارس آباد، اصلاندوز، نمین و بخش هایی از شهرستان گرمی از روز سه شنبه 6 مهرماه لغایت روز جمعه 9 مهرماه 1400 خودداری نمایند.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/06

تامین آب شرب مرکز استان اردبیل با اطمینان پذیری خوبی درحال انجام است

رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه عضو هیئت مدیره و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت، رئیس اداره بهر برداری از سد یامچی و رئیس اداره منابع آب شهرستان نیر از آخرین وضعیت ذخیره آب و منابع و مصارف آب در مخزن سد یامچی بازدید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/06

۶۳۰ میلیاردریال اعتبار از مدیریت بحران کشور برای اصلاح تاسیسات آبی درحال بهره برداری و ساماندهی رودخانه

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مصاحبه با نشریه شمالغرب با برشمردن برخی از اقدامات شرکت در حوزه حفاظت و بهره برداری منابع آب و تاسیسات آبی استان گفت: در خصوص منابع آب زیرزمینی و حوزه حفاظت و بهره برداری از منابع آب و تاسیسات آبی در استان اردبیل فعالیتهای اثربخش و برنامه های جدیدی در دو سال اخیر طرح ریزی و درحال انجام است تا الزامات و نیازمندی های این حوزه را بتوانیم برآورده کنیم.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/07

کاهش شدید حجم آب ورودی مخازن سدهای استان اردبیل به دلیل خشکسالی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مصاحبه با نشریه شمالغرب گفت: امسال در تمامی مناطق کشور و استان اردبیل در سال آبی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دچار کاهش شدید بارندگی و کاهش ذخیره برفی بودیم. در استان اردبیل، همزمان با این کاهش بارش، دمای هوا هم نسبت به سال آبی قبل از آن و متوسط بلندمدت افزایش داشت و وزرش بادهای جنوبی (گرمیج) در مناطق کوهستانی استان هم افزایشی بود و در نتیجه تبخیر از حوضه های آبریز بیشتر شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/04

شرکت آب منطقه ای اردبیل،رتبه اول ارزیابی عملکردرا در جشنواره شهید رجایی کسب کرد

در مراسم اعلام نتایج ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان اردبیل (جشنواره شهید رجایی) با حضور استاندار اردبیل و مدیران کل استانی، شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مجموع با کسب ۱۸۷۴ امتیاز در شاخص های عمومی (۸۷۴ امتیاز) و شاخص های اختصاصی (۱۰۰۰ امتیاز)، در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ در بین ۵۱ دستگاه اجرایی ارزیابی شده، توانست رتبه اول را در بین دستگاه‌های زیربنایی و توسعه زیرساخت‌ها دریافت کند و به عنوان دستگاه‌ برتر استانی معرفی شد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/03

تسریع در اجرای فاز دوم طرح آبرسانی نمین و عنبران استان اردبیل

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از عملیات اجرایی فاز دوم طرح آبرسانی شرب به نمین و عنبران بازدید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/05

امکان بهره برداری از ۲۴۰۰ هکتار اراضی شبکه آبیاری سبلان استان اردبیل با تخصیص فاینانس ۶۰۰ میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون

نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد سبلان پس از بازدید عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون کشور از عملیات اجرایی تکمیل و احداث فاز اول طرح شبکه آبیاری سبلان در شهرستان مشگین شهر از امکان بهره برداری از ۲۴۰۰ هکتار این اراضی با تخصیص فاینانس ۶۰۰ میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون خبر داد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/06/31

تلاشهای شرکت آب منطقه ای اردبیل در شهرستان خلخال با تامین آب شرب پایدار خلخال به ثمر رسیده است

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل به همراه مدیران امور منابع آب شهرستانهای خلخال و کوثر و نماینده مجری طرح آبرسانی خلخال از طرح های اجرا شده و در حال اجرای بخش آب در جنوب استان بازدید کرد.

  اخبار استانی بخش آب
  اردبیل
  1400/07/02
« 1 2 3 4 ... 5 40 » صفحه: