دوشنبه, 29 بهمن 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: بررسی برنامه‌های هفته صرفه‌جویی در مصرف آب

 

با حضور جمعی از مدیران در کارگروه اطلاع‌رسانی انجام شد

 

بررسی برنامه‌های هفته صرفه‌جویی در مصرف آب

با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان و جمعی از مدیران این شرکت در کارگروه اطلاع‌رسانی، برنامه‌های هفته صرفه جوی در مصرف آب موردبررسی قرار گرفت.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، جلسه کارگروه اطلاع‌رسانی با حضور مهندس ابراهیم علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، معاونین و جمعی از مدیران این شرکت در اتاق جلسات برگزار شد.

در این جلسه ضمن قرائت نامه شرکت مدیریت منابع آب ایران در خصوص برنامه‌های اجرایی هفته صرفه‌جویی در مصرف آب که از تاریخ اول تیرماه تا هفتم تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد اعضاء کارگروه در این رابطه به بحث و تبادل‌نظر و ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند.

با توجه به اینکه برخی از برنامه‌های هفته صرفه‌جویی در مصرف آب بایستی به‌صورت مشترک با شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی صورت گیرد قرار بر این شد تا در اسرع وقت صورت‌جلسه‌ای با حضور مدیران روابط عمومی شرکت‌های فوق برگزار گردیده و تقسیم وظایف انجام گیرد.

لازم به ذکر است، شنبه دوم تیرماه با عنوان «آب، خانواده»، یکشنبه سوم تیرماه با عنوان «آب، اقتصاد و توسعه پایدار»، دوشنبه چهارم تیرماه با عنوان «آب، محیط‌زیست و سلامت همگانی »، سه‌شنبه پنجم تیرماه با عنوان«آب، رسانه و افکار عمومی »، چهارشنبه ششم تیرماه با عنوان«آب، مشارکت‌های مردمی، سمن‌ها، خیرین آب‌رسان » و پنج‌شنبه هفتم تیرماه سال جاری با عنوان«آب، قانون و حقوق شهروندی » نام‌گذاری شده‌اند که هرکدام استراتژی‌ها و فعالیت‌هایی را به خود اختصاص داده‌اند.

منبع خبر: http://krrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1656

دیدگاه کاربران