سه‌شنبه, 1 آبان 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: گردآوری کتاب الکترونیکی "قوانین مرتبط با تأمین مالی و سرمایه گذاری در صنعت آب"

 

توسط کارشناسان دفتر درآمد زایی و تجهیز منابع مالی شرکت انجام شد؛

 

گردآوری کتاب الکترونیکی "قوانین مرتبط با تأمین مالی و سرمایه گذاری در صنعت آب"

مدیر دفتر درآمدزایی و تجهیز منابع مالی از گردآوری کتاب الکترونیکی "قوانین مرتبط با تأمین مالی و سرمایه گذاری در صنعت آب" برای نخستین بار در سطح شرکت های آب منطقه ای، خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمد مهدی ایزدی" با بیان این مطلب اظهار کرد: با عنایت به اهمیت و ضرورت شناسایی کلیه ظرفیت های موجود در قوانین و بخشنامه های مرتبط با  تأمین و تجهیز منابع مالی جهت اجرای طرح ها و پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای و جاری در حوزه آب از یکسو و فقدان مجموعه ای منسجم از سوی دیگر، موارد مذکور طی ماه ها تلاش بی وقفه در قالب مجموعه کتاب الکترونیکی "قوانین مرتبط با  تأمین مالی و سرمایه گذاری در صنعت آب" توسط کارشناسان این دفتر گردآوری شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب در دو بخش اصلی و پیوست ارائه گردیده است، تصریح کرد: بخش اصلی این مجموعه مشتمل بر 42 قانون و ضابطه اجرایی، بالغ بر 270 ماده، تبصره و بندهای قانونی قابل استفاده در زمینه تأمین مالی و سرمایه­ گذاری، به همراه 101 آیین نامه اجرایی، نظام نامه، دستورالعمل­ و بخشنامه ­های مربوطه (به ترتیب تاریخ تصویب) بوده و بخش پیوست شامل جداول موضوعی مواد، تبصره­ ها و بندهای قانونی و همچنین فرم­ ها،فلوچارت­ ها و راهنماهای مربوطه می باشد.

 ایزدی در پایان خاطر نشان کرد: طبق دستور مدیرعامل محترم شرکت مقرر شده است، اقدامات لازم جهت تهیه نسخه چاپی این کتاب صورت پذیرد. همچنین نسخه الکترونیکی آن نیز تا ظرف یک ماه آینده در دسترس همکاران قرار خواهد گرفت.

منبع خبر: http://thrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=2467

دیدگاه کاربران