سه‌شنبه, 1 آبان 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: تقدیر فرمانداری از امور منابع آب شهریار

 

 

تقدیر فرمانداری از امور منابع آب شهریار

فرماندار شهریار با اهدا لوحی خطاب به مدیر امور منابع آب این شهرستان از زحمات و تلاش های صورت گرفته در زمینه ارتقا بهره وری آب در بخش کشاورزی تقدیر به عمل آورد.  

"نورالله طاهری " فرماندار شهرستان شهریار با اهداء لوح تقدیری از "وحید مرادی نسب" مدیر امور منابع آب این شهرستان تقدیر کرد. این تقدیر در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های ستاد ارتقا بهره وری مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در سال 96 انجام گردید.

در این تقدیر نامه آمده است:

بدون شک عزت و اقتدار ایران اسلامی و پویایی و بالندگی این مرز و بوم رهین افراد متعهد و توانمند است. در دولت تدبیر و امید به مصداق این کلام گهربار(( مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَلَّ )) قدرشناسی از انسان های متعهد را فضیلت دانسته و صمیمانه از تلاش های جنابعالی در راستای انجام وظایف ستاد ارتقا بهره وری مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی سال 96 شهرستان شهریار تقدیر و تشکر می نمایم.

امید آنکه تلاش های صادقانه و مجدانه جنابعالی ماجور درگاه احدیت قرار گیرد و بیش از گذشته متعهدانه و با بهره گیری از علم و فناوری روز و تمامی توان و تجربیات ارزشمند خویش در اعتلای بخش کشاورزی و پیشبرد اهداف میهن عزیزمان در راه توسعه پایدار و حفظ امنیت غذایی کوشا و موفق باشید.


طاهری

فرماندار شهرستان شهریار

منبع خبر: http://thrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=2466

دیدگاه کاربران