چهارشنبه, 3 بهمن 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: ضرورت استفاده از تجربیات پیشکسوتان آب منطقه ای آذربایجان شرقی برای حفاظت و بهره برداری از منابع آب

 

 

ضرورت استفاده از تجربیات پیشکسوتان آب منطقه ای آذربایجان شرقی برای حفاظت و بهره برداری از منابع آب

سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، در دیدار با جمعی از پیشکسوتان و بازنشستگان این شرکت بر ضرورت استفاده از تجربیات آنان برای حفاظت و بهره برداری از منابع آب استان تأکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مهندس یوسف غفارزاده همچنین در این جلسه با اشاره به پیچیدگی خاص مدیریت منابع آب در سطح جهان، ایران و استان، خواستار توجه خبرگان و پیشکسوتان برای حل مشکلات موجود شد.

وی همچنین صمن تأکید بر ارتقای سطح خدمات و رفاه همکاران بازنشسته ، ضمن دعوت از ایشان برای همفکری ، تبادل نظر و ترسیم نقشه راه شرکت آب منطقه ای در شرایط جدید، اضهار داشت: برای رفع مشکلات باید همه دست به دست هم دهیم و جایگاه شرکت آب منطقه ای راارتقا دهیم.

پیش از سخنان سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، رئیس کانون بازنشستگان این شرکت، طی سخنان مبسوطی به سابقه تأسیس شرکت تعاونی بازنشستگان ، صندوق قرض الحسنه اختصاصی و چگونگی اعطای وام ضروری به متقاضیان پرداخت و از توجه و اعتماد مدیران ارشد آب منطقه ای استان قدردانی کرد.

یادآور می شود در این جلسه همچنین تعداد دیگری از اعضای کانون بازنشستگان آب منطقه ای آذربایجان شرقی در خصوص افزایش سقف تسهیلات رفاهی و درمانی، نحوه پرداخت غرامت فوت، ارتباط بیشتر همکاران بازنشسته در قالب گردهمایی های سالانه و استفاده از تجربیات اعضای کانون در زمینه بهره برداری از پروژه های عمرانی و ساماندهی املاک پرداختند.

منبع خبر: http://azarwater.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1221

دیدگاه کاربران