سه‌شنبه, 1 آبان 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: تأکید مهندس علیزاده برافزایش برنامه‌های فرهنگی

 

 

تأکید مهندس علیزاده برافزایش برنامه‌های فرهنگی

مهندس علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، در جمع معاونین و مدیران این شرکت بر افزایش برنامه‌های فرهنگی و همچنین آموزش و استفاده از GIS تأکید کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، مهندس ابراهیم علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، در جمع معاونین و مدیران این شرکت بر افزایش برنامه‌های فرهنگی تأکید کرد.

وی همچنین به آموزش و استفاده از GIS در بخش‌های مختلف شرکت آب منطقه‌ای کرمان اشاره کرد و گفت: بر اساس اطلاعات ارائه ‌شده، GIS در شرکت آب منطقه‌ای کرمان نزدیک به 2500 کاربرد دارد و چند متخصص در این زمینه در شرکت وجود دارند که باید از توان آنان بهره برد.

وی با اشاره به اینکه در کنار سنتی بودن توانمندی‌های بسیار خوبی هم در این شرکت وجود دارد، افزود: استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی و آموزش کارکنان از موارد مهمی است که باید در برنامه‌ها قرار گیرد.

مهندس علیزاده گفت: 30 پروژه عمرانی توسط شرکت آب منطقه‌ای کرمان در حال اجرا می باشد که لزوم استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری و درمجموع به‌روز بودن را گوشزد می‌کند.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان برگزاری کلاس‌های قرآنی برای کارکنان، تشویق برای شرکت در نماز جماعت، آموزش‌های کاربردی و افزایش برنامه‌های فرهنگی را خواستار شد.

لازم به ذکر است هر یک از معاونین و مدیران حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌های خود پرداختند.

 

   

منبع خبر: http://krrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1636

دیدگاه کاربران