دوشنبه, 30 مهر 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: شورای مدیران شرکت آب منطقه‌ای کرمان برگزار شد

 

با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای

 

شورای مدیران شرکت آب منطقه‌ای کرمان برگزار شد

با حضور مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان و معاونین و مدیران این شرکت، جلسه شورای مدیران برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، با حضور مهندس ابراهیم علیزاده رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان و معاونین و مدیران این شرکت، جلسه شورای مدیران برگزار شد.

مهندس علیزاده در این جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارمندان در ماه مبارک رمضان، وفات حضرت خدیجه سلام‌الله علیها و همچنین درگذشت همکار جانباز حمید زاده عاشور را تسلیت گفت.

وی به برگزاری شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان اشاره کرد و گفت: در این جلسه خلاصه‌ای از وضعیت بودجه استان تشریح شد که لازم است معاونین و مدیران نسبت به مطالعه بودجه در جهت آگاهی خود اقدام کنند.

وی، برگزاری شورای مدیران شرکت آب منطقه‌ای کرمان را از جلسات مهم دانست و ادامه داد: نیازمند یک مشاور هستیم که اقدامات اثربخش در شرکت را بعد از انجام تحقیق معرفی کند تا بتوانیم به‌صورت هدفمند بر روی آن مواردی که معرفی می‌کند و از عهده‌مان برمی‌آید کارکنیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان عنوان کرد: سطح رفاهیات کارکنان برای من بسیار مهم است و نسبت به این موضوع تا آنجا که در توانم باشد چشم پوشی نخواهم کرد.

مهندس علیزاده افزود: معاونین، مشاورین و مدیران شرکت آب منطقه‌ای مسائل و انتقادات خود را بیان کنند زیرا از اهداف برگزاری شورای مدیران شرکت طرح همین مسائل است.

لازم به ذکر است، در ابتدای جلسه «ارگونومی شغلی و تأثیر آن بر ساختار فیزیکی و عضلانی کارمندان» و «آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی» توسط دکتر احسان سید جعفری پزشک مدعو تشریح شد.

در این جلسه هر یک از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کرمان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص مسائل جاری شرکت پرداختند.

 

   

  

 

 

منبع خبر: http://krrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1627

دیدگاه کاربران