سه‌شنبه, 1 آبان 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: پیشنهاد‌های شرکت آب منطقه‌ای برای تبلیغات مصرف صحیح آب

 

 

پیشنهاد‌های شرکت آب منطقه‌ای برای تبلیغات مصرف صحیح آب

در جلسه پیگیری مصوبات ستاد مدیریت بحران استان در شرکت آب منطقه‌ای کرمان، پیشنهاد‌های این شرکت برای تبلیغات متنوع در خصوص مصرف درست آب بررسی شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای کرمان، در جلسه پیگیری مصوبات ستاد مدیریت بحران استان در شرکت آب منطقه‌ای کرمان که با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل، مهندس عرب پور معاون حفاظت و بهره‌برداری، مهندس شکیبایی مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران برگزار شد، پیشنهاد‌های این شرکت برای تبلیغات متنوع در خصوص مصرف صحیح آب و صرفه‌جویی توسط هم استانی‌ها بررسی شد.

در این جلسه پیشنهاد‌هایی ازجمله برگزاری میزگرد تلویزیونی با حضور مدیران و کارشناسان حوزه آب استان و مصرف‌کنندگان و بهره‌برداران، استفاده از نمادها و جملات ساده در تبلیغات محیطی و بیلبوردها و استفاده از تیزر و انیمیشن برای گروه‌های خاص سنی و پخش از شبکه استانی ارائه شد.

همچنین، عوارض کم‌آبی در نشست زمین و محیط‌زیست و ارائه راهکارها، جلوگیری از افزایش کشت، ارائه وضعیت بارندگی استان به‌صورت نمودار نسبت به مدت مشابه سال‌های گذشته و احکام شرعی در خصوص اسراف در مصرف آب ازجمله پیشنهادهای دیگری بودند که در این جلسه مطرح گردید.

لازم به ذکر است هر یک از حاضرین در این جلسه به بیان پیشنهاد‌های خود پرداختند و نسبت به دیگر مصوبات ستاد مدیریت بحران استان هم پیشنهاد‌ها ارائه و تصمیم‌گیری‌های لازم به عمل آمد.

 

  

منبع خبر: http://krrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1626

دیدگاه کاربران