سه‌شنبه, 1 آبان 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: در جلسه نماینده مردم تویسرکان درمجلس با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان مطرح شد:

 

 

در جلسه نماینده مردم تویسرکان درمجلس با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان مطرح شد:

پروژه سد مخزنی خرمرود در پنج جبهه کاری در حال اجراست  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، در جلسه ای که با حضوردکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان درمجلس و پیمانکار پروژه سد مخزنی خرمرود با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان برگزار شد روند اجرای این پروژه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه مهندس مرتضی عزالدین ضمن خوش آمد گویی به مهمانان اظهار داشت: احداث یکهزار و 300 متر جاده دسترسی آغاز شده است و نقشه برداری 17 هزار متر از اراضی نیز انجام شده است.

وی افزود: تملک اراضی تا ده روز آینده آغاز خواهد شد و امیدواریم با همکاری مردم منطقه این کار با سرعت انجام شود.

عزالدین گفت: در این پروژه بصورت فاینانس داخلی  ماده 56  توسط پیمانکاربرای اولین بار در استان و شاید در کشور انجام خواهد شد بطوریکه پیمانکار هزینه کامل طرح را پرداخت می کند و پس از اتمام طرح اصل به اضافه سود آن را دریافت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پروژه سد مخزنی خرمرود در پنج جبهه کاری در حال اجراست که شامل کالورت، جاده دسترسی، تجهیز ساختمان کارگاه، ساختگاه بدنه سد و خاکبرداری است.

در ادامه این جلسه دکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان درمجلس ضمن تشکر از شرکت آب منطقه ای و پیمانکار طرح، گفت: بزرگترین حسن این پروژه همکاری مردم منطقه و کشاورزان است که در پیشرفت و انجام هرچه سریعتر این پروژه ما بسیار کمک خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم که بتوانیم در مهر ماه ترتیبی اتخاذ کنیم که  برنامه ای را جهت بازدید وزیر محترم نیرو از پروژه سد خرمرود داشته باشیم.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

منبع خبر: http://hmrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=1099

دیدگاه کاربران