دوشنبه, 30 مهر 1397
شبکه خبری آب ایران - مشروح خبر :: جلسه هم اندیشی کارکنان دفتر حفاظت وبهره برداری دو استان همدان وبوشهر

 

 

جلسه هم اندیشی کارکنان دفتر حفاظت وبهره برداری دو استان همدان وبوشهر

کارکنان دفتر حفاظت وبهره برداری استانهای همدان وبوشهر به میزبانی شرکت آب منطقه ای همدان به بحث وگفتگو پرداختند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، مدیروکارکنان دفتر حفاظت وبهره برداری شرکت آب منطقه ای بوشهر به مدت دو روز به میزبانی شرکت آب منطقه ای همدان در خصوص مباحث مربوط به تبادل نظر پرداختند. درابتدای این جلسه مهندس مرتضی عزالدین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان خلاصه ای از فعالیت های شرکت را تشریح کرد.

وی گفت: ما یکی از شرکت های پیشرو در اجرای طرح احیاء وتعادل بخشی بوده ایم که توانستیم طی دو سال گذشته تعداد یکهزارو شصت چاه غیر مجاز را پر ومسدود نمائیم که منجربه میزان بیش از یکصدویازده میلیون مترمکعب صرفه جویی در مصرف آبهای زیر زمینی شده است که در کل کشور رتبه اول را به خود اختصاص دادیم.

عزالدین افزود: گروه های گشت وبازرسی شرکت از 17 گروه به 24 گروه افزایش پیدا کرده است که به طور شبانه روز دشت ها را رصد می کنند وبا هرگونه تخلف به شدت برخورد می کنند.

وی ادامه داد: در بخش نصب کنتورهای هوشمند آب وبرق تعداد 2190 دستگاه کنتور برروی چاه های مجاز برقی نصب شده است که تعداد 1455 کنتور کارت آنان شارژ شده است واین روند با سرعت در حال اجراست.

عزالدین گفت: تعداد 334 حلقه چاه مجاز که دارای اضافه برداشت بودند شناسایی شده که تعداد 315 حلقه از آنها منجر به نصب کنتور هوشمند واصلاح منصوبات شده است.

وی افزود: از ابتدای سالجاری شرکت آب منطقه ای همدان 29 خدمت خود را به دفاتر پیشخوان سپرده است ومتقاضیان درخواست های خود را از طریق این دفاتر پیگیری می کنند که این امر با توجه به نظرسنجی اخیر شرکت رضایتمندی اکثریت ارباب رجوع را در پی داشته است.

وی تصریح کرد: بیشتر اختیارات به مدیران شهرستانها تفویض شده است که باعث شده بیشتر کارها در خود شهرستان انجام شود و متقاضی کمتر به حوزه ستادی مراجعه کند.

در ادامه مهندس داوود شاهسوند مدیر دفترحفاظت وبهره برداری شرکت آب منطقه ای همدان گفت: سامانه جدید حفاظت دارای اشکالاتی است که به زودی و با حضور کارشناس مربوطه ایرادات آن رفع خواهد شد.

وی افزود: در سالهای قبل در زمینه مسدود کردن چاههای غیر مجاز با مشکلاتی مواجه بودیم که خوشبختانه طی دو سال گذشته با همکاری دستگاههای مربوط روند انسداد چاههای غیرمجاز با سرعت در حال انجام است.

شاهسوند تاکید کرد: اولویت ما در شرکت اجرای سریعتر وهر چه بهتر طرح احیاء وتعادل بخشی است تا بتوانیم دشت های استان را از نظر منابع آب زیرزمینی به تعادل برسانیم که این امر نیازمند تلاش بیشتر است.

وی گفت: شرکت آب منطقه ای همدان برای ارائه هرگونه خدمتی به متقاضیان اولویت را به چاههایی داده است که اقدام به نصب کنتور هوشمند آب وبرق نموده اند و در واقع پاسخ به هر درخواستی منوط به نصب کنتور هوشمند از سوی متقاضی است.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

منبع خبر: http://hmrw.ir/SC.php?type=component_sections&id=118&sid=739

دیدگاه کاربران